-
Zamknięte osiedle - zmieniłem "allowed access" na "private".
-
Zamknięte osiedle - zmieniłem "allowed access" na "private".
-
Zamknięte osiedle - zmieniłem "allowed access" na "private".
-
Zamknięte osiedle - zmieniłem "allowed access" na "private".
-
Zamknięte osiedle - zmieniłem "allowed access" na "private".
-
Zamknięte osiedle - zmieniłem "allowed access" na "private". Czy prawidłowo? Dajcie znać, to zmieniam również resztę osiedla.
-
Removing admin_level=7, as this shows wrongly on the map now /https://community.openstreetmap.org/t/admin-level-7-przy-boundary-religious-administration/105646/2
-
Droga wewnętrzna od szlabanów do terenu PKP-PLK
-
Na tym odcinku Słowackiego nie ma ruchu pieszego
-
Nieistniejący fragment ul. Koszalińskiej
-
Skróciłem ul. Litewską - pozostała część nie istnieje, a teren jest ogrodzony. Być może został połączony z działką należącą do Centrum Origin - nie wiem jak to sprawdzić. A co teraz zrobić z adresami Litewska 1 i 2/4?
-
Fragment niedostępny, zamknięty bramą
-
Fragment niedostępny, zamknięty bramą
-
Skasowałem łuki i wzniesienie na placu manewrowym WORD Bemowo, po sprawdzeniu jak to jest zrobione na innych WORDach w Warszawie (obiekty te były oznaczone jako drogi publiczne - a nie są).
-
Al. Róż was visible on the map but does not exist along the entire length between Kubusia Puchatka & Władysława Syrokomli.
-
Al. Róż was visible on the map but does not exist in the terrain.
-
Changed Androlliego to Andriollego, I assume it was a typo